Бренд: MBS Smederevac
Краток опис: MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw, Темно Црвена боја, моќност 1
Достапност:
Шифра: 67391
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 57,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

51,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 4,550 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,167 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw, Темно Црвена боја, моќност 10kw, загревање на површина од 130m3-160m3, 50-64 м2, максимлна потрошувачка на пелети 1.92 kg/h, минимално време на работа со полн резервоар 11h, максимално време на работа со полн резервоар 35h, капацитет на резервоарот 23кг, степен на искористеност 84%, пречник на приклучок за издув 80мм, оптимален провев на издувот 12Pa, максимална излезна сила на електрична енергија 500w, димензии (В х Ш х Д) 980x560x490, тежина на печка 112кг
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Струмица
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG