Бренд: Bio therm
Краток опис: Holzpellets, Букови пелети, A1 класа, Вреќичка 15кг, Состав 80%
Достапност:
Шифра: 60464

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Holzpellets, Букови пелети, A1 класа, Вреќичка 15кг, Состав 80% бука, 20% Чам
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel