Бренд: ST
Краток опис: ST EDGE 23, Superior technlogy, Котел на пелети за централно гре
Достапност:
Шифра: 60475
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST EDGE 23, Superior technlogy, Котел на пелети за централно греење, Моќност 23KW, Црвен со сиви страници, 45кг резервоар за пелети, 39л капацитет на вода, Идеален за загревање површини до 160м2, Тежина 225кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 1.4 до 4.7кг на час, Издув ф120мм, Димензии 565x720x1190 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt