Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HYDRO KAMIN 20, Superior technology, Камин на пелети за централно греење, Црн со бел страничен панел, Страничен панел кој се вади, Моќност 20KW, 1.5KW моќност околу каминот, 30кг резервоар за пелети, 36л капацитет на вода, Идеален за загревање површини до 120м2, Тежина 205кг, 94% ефикасност на максимална моќност, Потрошувачка на пелети од 1.4 до 4.5кг на час, Димензии 565x720x1035 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela