Бренд: Pelengic trade
Краток опис: BioMonte, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 75% бук
Достапност:
Шифра: 60463

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BioMonte, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 75% бука, 25% Чам
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt