Бренд: Teba
Краток опис: Teba TP-06, Камин на пелети, Црно бела боја, 8KW моќност, Целосн
Достапност:
Шифра: 60037
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Teba TP-06, Камин на пелети, Црно бела боја, 8KW моќност, Целосно електронски систем на контрола со TiEme електроника - вклучени сензори за притисок во преткомора и сензори за проток на воздух, Автоматско палење, 5 нивоа на согорување, Гусан горилник, Вграден термостат, Топлотна ефикасност 92%, Ниска емисија на јаглерод моноксид (под 200ppm), 80мм излез за оџак, Идеален за загревање површини до 40м2, Тежина 75кг, Димензии 757x462x462 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt