Бренд: ST
Краток опис: Прав ќунец,боја Кафеава емајлирана, должина 0.5м, Дијаметар: f12
Достапност:
Шифра: 66356
Редовна Цена: 249 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

229 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Прав ќунец,боја Кафеава емајлирана, должина 0.5м, Дијаметар: f120mm
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG