Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Tara, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црна, Моќност о
Достапност:
Шифра: 73469
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Alfa Tara, печка на цврсто гориво, Боја Антрацит Црна, Моќност од 6KW, загревње на површина до 38м2, одвод f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 48кг, Димензии: В:Ш:Д: 800:430:346mm
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG