Бренд: Plamen
Краток опис: Plamen Dora 10 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од
Достапност:
Шифра: 71878
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Plamen Dora 10 N, печка на цврсто гориво, Боја Црна, Моќност од 7KW максимална 9KW, загревње на површина до 180м3, Отвор за ложење: В:Ш: 220:220mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 340:314:338mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 70 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 64.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 340:314:338mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG