Бренд: Skladova Tehnika
Краток опис: Skladova Tehnika Mini Lux, камин на цврсто гориво со челична пло
Достапност:
Шифра: 68986
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Skladova Tehnika Mini Lux, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 58Kg, Надворешни димензии: 474x390x950 mm, Номинална моќ на греење:9 KW, Макс. моќ на греење: 14KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 155, Енергетска ефикасност: 66 (%)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555