Бренд: Skladova Tehnika
Краток опис: Skladova Tehnika Premier, камин на цврсто гориво со челична плот
Достапност:
Шифра: 67531
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Skladova Tehnika Premier, камин на цврсто гориво со челична плотна, со КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ од страна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 75Kg, Надворешни димензии: 470x400x780 mm, Номинална моќ на греење:5 KW, Макс. моќ на греење: 9KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 83-150, Капацитет на загревање m2: 33-60, Енергетска ефикасност: 79 (%)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555