Бренд: Victoria
Краток опис: Victoria BORA, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Си
Достапност:
Шифра: 67342
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Victoria BORA, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 52Kg, Надворешни димензии: 515x377x750 mm, Номинална моќ на греење:8 KW, Макс. моќ на греење: 11KW, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 133-183, Капацитет на загревање m2: 53-73, Енергетска ефикасност: 74 (%)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555