Бренд: MBS Smederevac
Краток опис: Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Кремова, Моќн
Достапност:
Шифра: 66347
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Smederevac MBS Happy, печка на цврсто гориво, Боја Кремова, Моќност од 6KW, загревње на површина до 104м3, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 265:220:300mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 82 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 48кг, Димензии: В:Ш:Д: 720:400:400mm
Достапност по салони Сетек Битола
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG