Бренд: Koper
Краток опис: KOPER PICOLO 2, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја С
Достапност:
Шифра: 66225
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
KOPER PICOLO 2, печка на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да користи дрво како гориво, Тежина: 50 Kg, Надворешни димензии: 400x485x607 mm, Димензии на огниште: 340x450x350 mm, Номинална моќ на греење: 6 KW, Макс. моќ на греење: 7 KW, Мин. промаја на оџак: 10 Pa, Излез на димни гасови: 120 mm, Капацитет на загревање m3: 81-95, Капацитет на загревање m2: 30-35, Енергетска ефикасност: 72.4 (%)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555