Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Рустикал Камин на цврсто гориво, Боја Црна-Антрацит, Моќнос
Достапност:
Шифра: 66118
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa Рустикал Камин на цврсто гориво, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 11KW, загревње на волумен до 180м3, загревање на површина до 68м2, Гориво: Дрво и јаглен, Тежина: 48кг, Димензии: В:Ш:Д: 820:720:440mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555