Бренд: Plamen
Краток опис: Plamen Tena, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од
Достапност:
Шифра: 64818
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Plamen Tena, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на површина до 200м2, Отвор за ложење: В:Ш: 205:420mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 335:620:340mm, одвод f150mm, Степен на искористеност 73.5 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 165кг, Димензии: В:Ш:Д: 750:750:560mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555