Бренд: Plamen
Краток опис: Plamen Amity 3, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност
Достапност:
Шифра: 64816
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Plamen Amity 3, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на површина до 160м3, Отвор за ложење: В:Ш: 190:335mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 340:490:290mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 71.3 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 122кг, Димензии: В:Ш:Д: 764:597:519mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555