Бренд: ST
Краток опис: ST Forest, Superior Technology, Kамин на цврсто гориво со челичн
Достапност:
Шифра: 60546
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST Forest, Superior Technology, Kамин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Црна, Моќност од 7.5KW, загревaње на површина до 30м2, Отвор за регулација на моќноста влез на воздух директно од димоводни цевки, Отвори за регулација на моќноста - отвори за регулација на влегување на свеж воздух во каминот, Отвор за ложење со стаклен прозорец, одвод f120мм, Лента со изолација на врата за ложеење и пепелник, Гориво: Дрво и дрвени брикети, 76% искористеност на топлинска енергија, Тежина: 55кг, Димензии: В:Ш:Д: 760:460:410 мм
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG