Бренд: ST
Краток опис: ST MF 10, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична
Достапност:
Шифра: 60379
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST MF 10, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична плотна и рерна за готвење, Боја Црна, Моќност од 10KW, загревње на површина до 150м3, Големина на рерната: В:Ш:Д: 200:370:370mm, Отвор за ложење со стаклен прозорец, одвод f120mm/f130mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 100кг, Димензии: В:Ш:Д: 1.010:480:420mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555