Бренд: ST
Краток опис: ST 101, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична п
Достапност:
Шифра: 60377
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST 101, Superior Technology, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Црна, Моќност од 9KW, загревње на површина до 135м3, Отвори за регулација на моќноста - отвори за регулација на влегување на свеж воздух во каминот, Отвор за ложење со стаклен прозорец, одвод f120mm/f130mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 80кг, Димензии: В:Ш:Д: 820:480:420mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555