Бренд: ST
Краток опис: ST SF-40N, Superior Technology, Вентилатор бело/сива боја со вис
Достапност:
Шифра: 68671
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SF-40N, Superior Technology, Вентилатор бело/сива боја со високо подножје, Дијаметар 40цм, 1.3м висина, 3 брзини на работа, Регулирање на агол и висина, Мотор 66x12мм, 1.5м долг кабел, 45W, спакуван 1 број во кутија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje