Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi TRRS1225C, Radia S New battery design со зголемена ...
Достапност:
Шифра: 60659
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 750 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 375 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
De Longhi TRRS1225C, Radia S New battery design со зголемена површина на ребрата, Луксзуен Маслен радијатор Бела боја, Моќност 2500W, 3 нивоа на работа, 12 ребра, за соби до 45м2, Собен термостат за постигање и одржување на саканата температура, Функција против замрзнување, Сигурносен термостат, Интегрирана рачка, Интегрирани тркалца, Место за чување кабел