Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic Nico, Луксузна греалка за бања, Вентилаторска, Бела бој
Достапност:
Шифра: 69742
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic Nico, Луксузна греалка за бања, Вентилаторска, Бела боја, Прилагодлива температура, 1800W, Димензии 275x430x140 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF