Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi HWB4530, Греалка за бања, водоотпорна IP24 стандард, М
Достапност:
Шифра: 60024
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi HWB4530, Греалка за бања, водоотпорна IP24 стандард, Моќност 2000W, Две нивоа на работа 2000 и 1000W, со држач за пешкири, за соби до 20м2, Функција против замрзнување, Интегриран термостат, Вентилатор функција во лето, можност за монтажа на ѕид или самостоечка на под, двојна изолација
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555