Бренд: ST
Краток опис: ST TH-T50NP, Superior Technology, Тајфун греалка, Црвена боја от
Достапност:
Шифра: 72702
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TH-T50NP, Superior Technology, Тајфун греалка, Црвена боја отпорна на топлина, Моќност 5000W, 2 брзини на греење, Вентилатор мод, Термостатска контрола, Заштита од прегревање, IP24 заштита
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt