Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA SO2210F0, Вентилаторска греалка, црна боја, 2000W, два м
Достапност:
Шифра: 72168
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ROWENTA SO2210F0, Вентилаторска греалка, црна боја, 2000W, два мода на работа 1000/2000W, 59дб бучност, механички термостат, за простории до 25м2, опција за дување ладно, Antifrost, IP20 заштита
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela