Бренд: ST
Краток опис: ST PTC-1500E, Superior Technology, Ексклузивна PTC греалка, тип
Достапност:
Шифра: 72099
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST PTC-1500E, Superior Technology, Ексклузивна PTC греалка, тип на греач - вискоквалитетен PTC керамички греач, 1500W, два режима на работа 750/1500W, заштита од прегревање, интегрирана рачка, инидкатор за вклученост, три пресетирани модови: cool, warm, hot
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela