Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi HVA1120, Вeртикална Греалка, 2000W, Собен термостат за
Достапност:
Шифра: 60027
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi HVA1120, Вeртикална Греалка, 2000W, Собен термостат за постигање и одржување на саканата температура, Функција против замрзнување, заштита од прегревање, светлосен индикатор, за соби до 20м2, заштита од капки IP21, интегрирана рачка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela