Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi HVA0220, Вeртикална Греалка, 2000W, 2 нивоа на греење
Достапност:
Шифра: 60026
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi HVA0220, Вeртикална Греалка, 2000W, 2 нивоа на греење 1000/2000W, заштита од прегревање, светлосен индикатор, за соби до 20м2, заштита од капки IP21, интегрирана рачка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm