Бренд: ST
Краток опис: ST CHG-2000WE, Superior Technology, Панелен конвектор СТАКЛЕН со
Достапност:
Шифра: 72217
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CHG-2000WE, Superior Technology, Панелен конвектор СТАКЛЕН со држачи за на под и за на ѕид, Бела боја, ЛЦД Дисплеј со екран на допир, 2 степени на работа (1 kW/2 kW), Алуминиумски греач во X форма, Безбедносен термостат, Димензии: 91x17x54 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela