Бренд: ST
Краток опис: ST CHG-2000 MODERN, Superior Technology, Луксузна Греалка конвек
Достапност:
Шифра: 72216
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CHG-2000 MODERN, Superior Technology, Луксузна Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, три нивоа 750/1250/2000W, алуминиумски греач, автоматска контрола на температурата, заштита од прегревање, интегрирани рачки, Димензии 72.5x14x47.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela