Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, Моќн
Достапност:
Шифра: 72175
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, Моќност 2400W, Термостат, 2 степени на греење 1200/2400W, On/Off индикатор, Димензии ВxШxД 440x710x175 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela