Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic F119 2.500W + KIT, Панелна греалка Конвектор со електро
Достапност:
Шифра: 72153
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic F119 2.500W + KIT, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Нов модерен ултра тенок дизајн, 5 нивоа на работа, сензор за собна температура, заштита од превртување ANTI TILT, заштита од прегревање, IP24 заштита, Задоволување на последните европски ErP стандарди, Димензии (Ш x В x Д): 909 x 461 x 114 мм, Тежина 6.2 кг
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela