Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic F17 design, 3.000W, Панелна греалка Конвектор со механи
Достапност:
Шифра: 69741
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic F17 design, 3.000W, Панелна греалка Конвектор со механички термостат, Копче за селекција на температура, Димензии (Ш x В): 1050 x 451 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela