Бренд: ST
Краток опис: ST C2500C, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со трка
Достапност:
Шифра: 68298
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST C2500C, Superior Technology, 2.5KW, Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид, Бела боја, 2 степени на работа (1.25 kW/2.5 kW), Алуминиумски греач, Метално куќиште, Безбедносен термостат, Димензии: 885x75x400 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela