Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic F117 design 2.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна
Достапност:
Шифра: 66393
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic F117 design 2.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, со Atlantic Метални Држачи за Панелна греалка Конвектор со Тркалца, Димензии (Ш x В): 754 x 451 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela