Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic F117 design 2.000W, Панелна греалка Конвектор со електр
Достапност:
Шифра: 66266
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic F117 design 2.000W, Панелна греалка Конвектор со електронски термостат, Димензии (Ш x В): 754 x 451 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela