Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi HCX3220FTS, Ексклузивен Конвектор Slim Style, Моќност
Достапност:
Шифра: 60025
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi HCX3220FTS, Ексклузивен Конвектор Slim Style, Моќност 2000W, 3 нивоа на моќност 800,1200 и 2000W, за соби до 20м2, 24часоцен тајмер, Собен термостат за постигање и одржување на саканата температура, Функција против замрзнување, Безбедносен термостат, Сигурносен систем од превртување, Можност за монтажа на ѕид
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela