Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W/Midea MOB30U-12HFN8-QRD6GW(A), Конзолен
Достапност:
Шифра: 73560
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Midea MFAU-12HRFNX-QRD0W/Midea MOB30U-12HFN8-QRD6GW(A), Конзолен тип на клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР, 18000BTU капацитет, Капацитет ладење 3.52kW, Капацитет греење 3.81kW, Проток на воздух 550 m3/, Далечински управувач, DC Инвертер мотор, R32 Гас, Димензии ВxДxШ 700x600x210mm, Надворешниот компресор е за универзална употреба, Работна темпертура до минус 25 степени за греење
Достапност по салони Сетек Штип
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR