Бренд: SmartWing
Краток опис: SmartWing, Пренасочувач на воздушно струење од клима уред, Прена
Достапност:
Шифра: 73386

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SmartWing, Пренасочувач на воздушно струење од клима уред, Пренасочување на ладниот или топлиот воздух да не дува директно во Вас, Брза и едноставна монтажа, Применливо за клими со димензија на внатрешна единица од 60-110 цм, Можност за ротација на крилото од 360 степени
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Прилеп
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR