Бренд: Haier
Краток опис: Haier FLEXIS PLUS BLACK, AS50S2SF1FA-BH/1U50S2SJ2FA, СМАРТ ИНВЕР
Достапност:
Шифра: 73906
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 62,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

53,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 4,725 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,250 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Haier FLEXIS PLUS BLACK, AS50S2SF1FA-BH/1U50S2SJ2FA, СМАРТ ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени, Црна боја на внатрешна единица, WiFi built in, Скриен Дисплеј, 5 години гаранција на компресор MITSUBISHI, Тивок режим на работа, 18.000BTU, Моќност 5.2KW на ладење (од -10 до 43 степени целзиусови), 6.0KW на греење (од -25 до 24 степени целзиусови), SCOP (kW):4.6, COP (kW):4.0, SEER (kW):7.2, EER (kW):3.68, Антибактериски Филтер, Авто рестарт, Авто дијагностика, Циркулација на воздух 900 m3/h, Усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Далечински управувач, A++ Енергетска класа на ладење, A+++ Енергетска класа на греење, Бучност на внатрешна единица 28/41дб, Гас за разладување R-32, Димензии ШxВxД 1009×327×223 мм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Штип
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG