Бренд: Haier
Краток опис: Haier TIDE GREEN AS50TDMHRA/1U50MEMFRA, ИНВЕРТЕР Клима уред со
Достапност:
Шифра: 73069
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Haier TIDE GREEN AS50TDMHRA/1U50MEMFRA, ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 18.000BTU, Моќност 5.0KW на ладење (од 5 до 43 степени целзиусови), 5.2KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), SCOP (kW):4.0, SEER (kW):6.1, Антибактериски Филтер, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Авто рестарт, Одвлажнување 2л на час, Далечински управувач, A+ Енергетска класа на греење, А++ енергетска класа на ладење, Бучност на внатрешна единица 28/44дб, Бучност на надворешна единица 54/55дб, Гас за разладување R-32
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt