Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MA-12N1D0-I / MA-12N1D0-O, BLANC FullDC ИНВЕРТЕР Клима уре
Достапност:
Шифра: 72200
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Midea MA-12N1D0-I / MA-12N1D0-O, BLANC FullDC ИНВЕРТЕР Клима уред, 12000BTU, 3500W на ладење, 3800W на греење, Скриен Дисплеј, R410 Гас, Греење до минус 15 степени, SEER (Ладење) 6.1, SCOP (Греење просек) 4.0, SCOP (Греење warm) 5.1, Авто рестарт функција, Тајмер, Меморија на позицијата на отворот за дување, Смарт дијагностика + детекција на течење гас, Функција за одвлажнување, Хотел мени опција, A++ на ладење, А+ на греење, Идеална за простории до 30м2, Бучност на внатрешна единица 56 дб, Бучност на надворешна единица 65дб, Проток на воздух внатрешна единица 600/500/360, Тежина внатрешна единица 7.9 кг, Тежина надворешна единица 22.7 кг, Димензии внатрешна единица 285x805x205 мм, Димензии надоврешна единица 550x700x270 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it