Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT, климатизер за ладење и греење, 3.5 KW
Достапност:
Шифра: 68291
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT, климатизер за ладење и греење, 3.5 KW, моќност при ладење 3520w , потрошувачка на ел. Енергија 1100w , моќност при греење 3660w , потрошувачка на ел. Енергија 1200w, A енергетска класа, проток на воздух 600м3, далечинско управување, детекција во случај на испуштање на разладен гас, автоматска работа, автоматско повторно вклучување (кога снемува струја), ноќен режим на работа, турбо режим, извлекување на влага од воздухот, вентилирање-проветрување
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt