Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WPRO Универзален далечински управувач за клима уред, 4
Достапност:
Шифра: 55065

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WPRO Универзален далечински управувач за клима уред, 484000008628
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it