Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje OPTIHEAT 2000MP, Панелна греалка, Приклучна моќ: 2000 W,
Достапност:
Шифра: 70946
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje OPTIHEAT 2000MP, Панелна греалка, Приклучна моќ: 2000 W, Тајмер, Димензии (ШхВхД): 92 х 43 х 24 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm