Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON DEOS 16S, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет
Достапност:
Шифра: 70401
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ARISTON DEOS 16S, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 16 литри за 24 часа, ЛЦД Дисплеј кој ја покажува моменталната влажност и собната температура, Тајмер функција, Сетирање ниво на влажност, Вентилатор со две брзини, Видливо ниво на водата во апаратот со помош на транспарентен резервоар од 3 литри, Електронско автоматско одмрзнување, Многу тивко работење, Tank control system - престанува со работа кога резервоарот е преполн со вода, Филтер за воздух кој може да се пере, Автоматски ротационен излез за водух, Рачка за носење, Тркалца, Намотување на кабелот, Конекција за одвод - дренажа, Бучност 42дб, R134A гас, 309W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela