Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic F17 design, 3.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна
Достапност:
Шифра: 69747
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 221 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 125 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Atlantic F17 design, 3.000W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со механички термостат, Копче за селекција на температура, Димензии (Ш x В): 1050 x 451 мм
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG