Бренд: ST
Краток опис: Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Бела емајлирана,
Достапност:
Шифра: 66349

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Штедлив Ќунец - Радијатор со шест ќунчиња, боја Бела емајлирана, должина 0,5м, Дијаметар: f120mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela