Бренд: TESY
Краток опис: TESY HL-211 V, Калорифер, 2KW, Регулационен термостат, 2 нивоа н
Достапност:
Шифра: 66122
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY HL-211 V, Калорифер, 2KW, Регулационен термостат, 2 нивоа на работа 1KW и 2KW, Ултра тивок, Заштита од замрзнување, Опција за користење како вентилатор во лето, Сигурносен термостат, Oсигурувач
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela